| Fabrikant Onderdeelnummer | 0216.100MXP |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 76430 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE CERAMIC 100MA 250VAC 5X20MM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 0216.100MXP.pdf |
| Onderdeel nummer | 0216.100MXP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge, Ceramic |
| Huidige score | 100mA |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Voltage Rating - DC | - |
| Reactietijd | Fast |
| Pakket / koffer | 5mm x 20mm |
| Montage type | Holder |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 1.5kA |
| Smelten I²t | 0.0045 |
| Keurmerken | CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Kleur | - |
| Grootte / afmeting | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 0216.100MXP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 0216.100MXP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 0216.100MXP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 0216.100MXP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en zekeringen van ons. Zoals V575LC40APX2855, V575LA40APX2855, V575LA40APX1347, V14P300P, V20P50AUTO, V20P60AUTO, V20P75AUTO, V20P95AUTO, V420LA40BPX2855, V460LA40BPX2855 0ADBC0600-BE, 0ADBC0200-BE, 0ADBC0400-BE, 0ADBC0250-BE, 0298225.ZXA, 0332010.HXP, 0332005.HXP, 05073.15MXP, 0507008.MXP, 050701.6MXEP.
Kopen Littelfuse Inc. 0216.100MXP bij ons, bespaar tijd en geld.