| Fabrikant Onderdeelnummer | 0216.250MXP |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 143860 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 0216.250MXP.pdf |
| Onderdeel nummer | 0216.250MXP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge, Ceramic |
| Huidige score | 250mA |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Voltage Rating - DC | - |
| Reactietijd | Fast |
| Pakket / koffer | 5mm x 20mm |
| Montage type | Holder |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 1.5kA |
| Smelten I²t | 0.00891 |
| Keurmerken | CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Kleur | - |
| Grootte / afmeting | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 0216.250MXP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 0216.250MXP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 0216.250MXP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 0216.250MXP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en zekeringen van ons. Zoals TVB300SA-L, TVB300SB-L, TVB300SC-L, A1220UB4LRP, A1220UB4LTP, P0080SDRP, P0220SAMCRP, P0220SBMCRP, P0302AAMCL, P0642SBRP SF-1206SP150-2, SF-1206SP300-2, CC12H375MA-TR, 0494.250NR, 0494.500NR, 0494001.NR, 0494002.NR, 0494003.NR, 0494005.NR, 0467.375NRHF.
Kopen Littelfuse Inc. 0216.250MXP bij ons, bespaar tijd en geld.