| Fabrikant Onderdeelnummer | 04820001ZXP |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | Zekeringhouders |
| beschikbare kwaliteit | 84110 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE HLDR BLADE 125V 15A PNL MNT |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 04820001ZXP.pdf |
| Onderdeel nummer | 04820001ZXP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type fusehouder | Holder |
| Type zekering | Blade |
| Voor gebruik met / gerelateerde producten | 481 Alarm Fuse |
| Fuse Size | 0.665" L x 0.315" W x 0.772" H (16.9mm x 8mm x 19.6mm) |
| Aantal circuits | 1 |
| Spanning | 125V |
| Huidige score | 15A |
| Montage type | Panel Mount |
| oriëntering | - |
| Beëindigingsstijl | PC Pin |
| Contactmateriaal | Beryllium Copper |
| Neem contact op met Finish | Tin |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 04820001ZXP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 04820001ZXP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 04820001ZXP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 04820001ZXP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen Zekeringhouders componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en Zekeringhouders van ons. Zoals P3602CARP, P4202SBRP, P4802SBRP, P5103AC60, P5103UATP, P5103UBTP, P5103UCTP, P6002AB60, P6002ACMC, P6002AD BK/HTB-52I-R, BK/HTB-54I-R, LA200, 0031.1081, 03420012HXL, 03453RF1ZX010, BK/HTB-44M-R, 03420058H, 03420004HXPL, 5592-01.
Kopen Littelfuse Inc. 04820001ZXP bij ons, bespaar tijd en geld.