| Fabrikant Onderdeelnummer | 0BLN025.T |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 56330 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE CARTRIDGE 25A 250VAC 5AG |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 0BLN025.T.pdf |
| Onderdeel nummer | 0BLN025.T |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge |
| Huidige score | 25A |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Voltage Rating - DC | - |
| Reactietijd | Fast |
| toepassingen | Electrical, Industrial |
| Kenmerken | - |
| Klasse | - |
| Keurmerken | CSA, PSE, UR |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 10kA |
| Montage type | Holder |
| Pakket / koffer | 5AG, 10mm x 38.1mm |
| Grootte / afmeting | 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 0BLN025.T |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 0BLN025.T, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 0BLN025.T, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 0BLN025.T, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals V275LA2P, V33ZA05P, V0402MHS12NR, V47ZA3P, V9MLA0402NR, V18ZA2P, V12ZA2P, V275LA10P, V10E150P, V0402MHS22NR 004182216, BK/SC-4, 100D1.25FB, NSD10, NSD2, NSD6, P0600-11, BK/SC-1, BK/SC-2, BK/SC-3.
Kopen Littelfuse Inc. 0BLN025.T bij ons, bespaar tijd en geld.