| Fabrikant Onderdeelnummer | 0JLS060.T |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 153750 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 0JLS060.T.pdf |
| Onderdeel nummer | 0JLS060.T |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge |
| Huidige score | 60A |
| Voltage Rating - AC | 600V |
| Voltage Rating - DC | - |
| Reactietijd | Fast |
| toepassingen | Electrical, Industrial |
| Kenmerken | - |
| Klasse | J |
| Keurmerken | CE, CSA, QPL, UL |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 200kA |
| Montage type | Holder |
| Pakket / koffer | Cartridge, Non-Standard |
| Grootte / afmeting | 1.063" Dia x 2.374" L (27.00mm x 60.30mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 0JLS060.T |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 0JLS060.T, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 0JLS060.T, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 0JLS060.T, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals V20P550PL1B7, V30MLA1210LH, V18MLA1210A, V18MLA1210NA, V150LC20CPX360, V150LS20CPX360, V150LT20CPX360, V150LU20CPX360, V680LU10PX2855, V20E625PL1B7 BK/GLD-3, BK/GLD-5, 20D27, 25D27, 0SLC010.T, 0SLC005.T, 10D27Q, FLNR17.5T, 0305.080H, 0305.250H.
Kopen Littelfuse Inc. 0JLS060.T bij ons, bespaar tijd en geld.