| Fabrikant Onderdeelnummer | 0TLN015.T |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 196420 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE CARTRIDGE 15A 170VDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 0TLN015.T.pdf |
| Onderdeel nummer | 0TLN015.T |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge |
| Huidige score | 15A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Voltage Rating - DC | 170V |
| Reactietijd | Fast |
| toepassingen | Telecom |
| Kenmerken | - |
| Klasse | - |
| Keurmerken | CE, UR |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 100kA |
| Montage type | Holder |
| Pakket / koffer | Cartridge, Non-Standard |
| Grootte / afmeting | 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 0TLN015.T |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 0TLN015.T, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 0TLN015.T, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 0TLN015.T, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals V271HG34, V391HG34, V391HF34, V301HG34, V331HF34, V441HF34, V441HG34, V441HB34, V381HB34, V251HG34 0LGR012.H, 0LGR015.H, GBC-15, GBC-30, GBC-5, 002312101, 002312102, 002312103, 002312401, 002312402.
Kopen Littelfuse Inc. 0TLN015.T bij ons, bespaar tijd en geld.