| Fabrikant Onderdeelnummer | 1614913-1 |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity Passive Product |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 188830 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 2.05KOHM 0.1% 1/10W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 1614913-1.pdf |
| Onderdeel nummer | 1614913-1 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 2.05 kOhms |
| Tolerantie | ±0.1% |
| Vermogen (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 1614913-1 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 1614913-1, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 1614913-1, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 1614913-1, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity Passive Product alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity Passive Product en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CRGCQ0402F2K2, CRG1206F1K5, CRG0805J100R, CRGH0603J2K2, CRG0805F2K2, CRGH0805J10K, CRG1206F470R, CRGCQ0603J47K, CRG0805F75R, CRGH0603J22R RCS0603J163CS, RCS0603J164CS, RCS0603J165CS, RCS0603J180CS, RCS0603J181CS, RCS0603J182CS, RCS0603J183CS, RCS0603J184CS, RCS0603J185CS, RCS0603J1R0CS.
Kopen TE Connectivity Passive Product 1614913-1 bij ons, bespaar tijd en geld.