| Fabrikant Onderdeelnummer | 1614938-1 |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity Passive Product |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 98250 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 4.99KOHM 0.1% 1/10W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 1614938-1.pdf |
| Onderdeel nummer | 1614938-1 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 4.99 kOhms |
| Tolerantie | ±0.1% |
| Vermogen (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 1614938-1 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 1614938-1, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 1614938-1, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 1614938-1, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity Passive Product alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity Passive Product en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals TYC0603B104KET, TYC0603B273KGT, TYC0805B103KGT, TYC0805B222KGT, TYC0805B471KGT, TYC0805D104ZGT, TYC0805A220JGT, TYC0402A120JHT, TYC0402A180JHT, TYC0402A470JHT RCL040646R4FKEA, RCL040647R0FKEA, RCL040647R5FKEA, RCL040648R7FKEA, RCL040651R0FKEA, RCL040651R1FKEA, RCL040652R3FKEA, RCL040653R6FKEA, RCL040654R9FKEA, RCL040656R0FKEA.
Kopen TE Connectivity Passive Product 1614938-1 bij ons, bespaar tijd en geld.