| Fabrikant Onderdeelnummer | 180MMT |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 99400 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE CRTRDGE 180A 690VAC/500VDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 180MMT.pdf |
| Onderdeel nummer | 180MMT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge |
| Huidige score | 180A |
| Voltage Rating - AC | 690V |
| Voltage Rating - DC | 500V |
| Reactietijd | - |
| toepassingen | Electrical, Industrial |
| Kenmerken | - |
| Klasse | - |
| Keurmerken | UR |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 200kA |
| Montage type | Bolt Mount |
| Pakket / koffer | Rectangular, Blade |
| Grootte / afmeting | 4.449" L x 1.500" W x 3.268" H (113.00mm x 38.00mm x 83.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 180MMT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 180MMT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 180MMT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 180MMT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals CB187F-120, CB187F-135, CB187F-150, CB187F-200, CB187F-25, CB187F-30, CB187F-35, CB187F-40, CB187F-60, CB187F-70 2D27Q, 4D27Q, 6D27Q, NITD4, NITD2, NITD16, NITD10, NITD6, FNM-2, BP/NON-15.
Kopen Eaton 180MMT bij ons, bespaar tijd en geld.