| Fabrikant Onderdeelnummer | 20ETF02 |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Semiconductor Diodes Division |
| product categorie | Diodes - Gelijkrichters - Single |
| beschikbare kwaliteit | 56130 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 20ETF02.pdf |
| Onderdeel nummer | 20ETF02 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Diode Type | Standard |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 200V |
| Current - Average Rectified (Io) | 20A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.3V @ 20A |
| Snelheid | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 160ns |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 100µA @ 200V |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-220-2 |
| Apparaatpakket leverancier | TO-220AC |
| Bedrijfstemperatuur - knooppunt | -40°C ~ 150°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 20ETF02 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 20ETF02, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 20ETF02, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 20ETF02, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Semiconductor Diodes Division alle reeksen Diodes - Gelijkrichters - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Semiconductor Diodes Division en Diodes - Gelijkrichters - Single van ons. Zoals VJ1825Y125JBBAT4X, VJ2225Y684JBCAT4X, VJ1825Y823KBGAT4X, VJ1206A472FFAAT, VJ2225Y822JBFAT4X, VJ2225Y562JBFAT4X, VJ2225Y273KBFAT4X, VJ2225Y183KBFAT4X, VJ2225Y123KBFAT4X, VJ1825A822KBEAT4X 1N4454, LL4148TR, 1N4531,113, 1N4531,133, 1N4531,143, BAS19LT3G, 1N4149TR, BAS19LT1G, BAS21GWX, BAS16WT1G.
Kopen Vishay Semiconductor Diodes Division 20ETF02 bij ons, bespaar tijd en geld.