| Fabrikant Onderdeelnummer | 23J820 |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 169760 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 820 OHM 3W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 23J820.pdf |
| Onderdeel nummer | 23J820 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 820 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 3W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | Flame Retardant Coating, Safety |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±30ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.220" Dia x 0.516" L (5.60mm x 13.10mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 23J820 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 23J820, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 23J820, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 23J820, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals MK1401FE-R52, MK1402FE-R52, MK1403FE-R52, MK1430FE-R52, MK1431FE-R52, MK1432FE-R52, MK1433FE-R52, MK1470FE-R52, MK1471FE-R52, MK1500FE-R52 MFR1WSFBE52-66K5, MFR1WSFBE52-681K, MFR1WSFBE52-681R, MFR1WSFBE52-68K, MFR1WSFBE52-68K1, MFR1WSFBE52-68R, MFR1WSFBE52-68R1, MFR1WSFBE52-698K, MFR1WSFBE52-69K8, MFR1WSFBE52-6K19.
Kopen Ohmite 23J820 bij ons, bespaar tijd en geld.