| Fabrikant Onderdeelnummer | 250P09C |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 10340 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE CRTRDGE 250A 600VAC/250VDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 250P09C.pdf |
| Onderdeel nummer | 250P09C |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge |
| Huidige score | 250A |
| Voltage Rating - AC | 600V |
| Voltage Rating - DC | 250V |
| Reactietijd | - |
| toepassingen | Electrical, Industrial |
| Kenmerken | - |
| Klasse | - |
| Keurmerken | CE, CSA |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 200kA |
| Montage type | Bolt Mount |
| Pakket / koffer | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Grootte / afmeting | 2.323" Dia x 3.060" L (59.00mm x 77.72mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 250P09C |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 250P09C, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 250P09C, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 250P09C, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals 70J-3-1/2A, 12LCT, FNA-1/10, FNA-1/4, FNA-1/8, FNA-1-4/10, FNA-15/100, FNA-3/10, FNA-3/4, FNA-4/10 004191202, 004191203, 004191204, 004191205, 004191206, 004191207, 004191208, 004191209, 004191210, 004191211.
Kopen Eaton 250P09C bij ons, bespaar tijd en geld.