| Fabrikant Onderdeelnummer | 250R120-R1U |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | PTC resettable zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 63010 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 250R120-R1U.pdf |
| Onderdeel nummer | 250R120-R1U |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Polymeric |
| Voltage - Max | 60V (250V Int) |
| Stroom - Max | 3A |
| Stroom - Hold (Ih) (Max) | 120mA |
| Huidig - Reis (It) | 240mA |
| Tijd om te reizen | 2.5s |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 6 Ohms |
| Weerstand - Reis na de rit (R1) (Max) | 16 Ohms |
| Weerstand - 25 ° C (Typ) | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| ratings | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial, Disc |
| Grootte / afmeting | 0.256" L x 0.181" W (6.50mm x 4.60mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.433" (11.00mm) |
| Dikte (max) | - |
| Lead Spacing | 0.201" (5.10mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 250R120-R1U |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 250R120-R1U, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 250R120-R1U, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 250R120-R1U, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen PTC resettable zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en PTC resettable zekeringen van ons. Zoals V250LA40CPX2855, V275LA40CPX2855, V20P440AUTO, V20P460AUTO, V20P510AUTO, V20P550AUTO, V20P625AUTO, V680LA80CP, V575LA40CPX2855, V680LU10P RKEF500, LVR100S-240, 2920L700SLPR, PTCCL07H111HBE, LR4-730F, B59870C0080A070, LR4-900F, LVR075S, LVR200S-240, B59772B0120A070.
Kopen Littelfuse Inc. 250R120-R1U bij ons, bespaar tijd en geld.