| Fabrikant Onderdeelnummer | 27103C |
|---|---|
| Fabrikant | Murata Power Solutions Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 67420 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 10UH 1.1A 150 MOHM SMD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 27103C.pdf |
| Onderdeel nummer | 27103C |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 10µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 1.1A |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 150 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | - |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.354" L x 0.303" W (9.00mm x 7.70mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.065" (1.65mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 27103C |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 27103C, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 27103C, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 27103C, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Murata Power Solutions Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Murata Power Solutions Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals 13R474C, 13R332C, 13R155C, 13R226C, 13R335C, 24470C, 22R225MC, 12LRS225C, 12LRS226C, 12RS334C SRN4018TA-4R7M, SRN4018-1R5Y, SRN4018TA-470M, PM1210-121J-RC, PM1210-101J-RC, PM1210-120J-RC, NLFV32T-331K-EF, NLFV32T-221K-EF, NLFV32T-1R0M-EF, NLFV32T-100K-EF.
Kopen Murata Power Solutions Inc. 27103C bij ons, bespaar tijd en geld.