| Fabrikant Onderdeelnummer | 27977 |
|---|---|
| Fabrikant | Parallax Inc. |
| product categorie | Weergavemodules - LCD, OLED-teken en numeriek |
| beschikbare kwaliteit | 58150 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | LCD MODULE 16X2 W/ PIEZO |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 27977.pdf |
| Onderdeel nummer | 27977 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Aantal tekens | 32 |
| Weergaveformaat | 16 x 2 |
| Tekenformaat | 5 x 8 Dots |
| Weergavetype | STN - Super-Twisted Nematic |
| Weergavemodus | Transflective |
| Tekengrootte | - |
| Overzicht L x B x H | 80.00mm x 36.00mm x 25.50mm |
| Weergavegebied | 61.00mm L x 15.70mm W |
| backlight | LED - Yellow/Green |
| Voltage - Levering | 5V |
| Dot grootte | - |
| Interface | Serial |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ 70°C |
| Tekst kleur | Gray |
| Achtergrond kleur | Green |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 27977 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 27977, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 27977, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 27977, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Parallax Inc. alle reeksen Weergavemodules - LCD, OLED-teken en numeriek componenten. U kunt ook andere delen kopen van Parallax Inc. en Weergavemodules - LCD, OLED-teken en numeriek van ons. Zoals BS2I-IC, BS2E-IC, BS2SX-IC, JS1-IC, 28020, 30064, P8X32A-Q44, P8X32A-D40, P8X32A-M44, PBASIC1XT/SS NHD-0208AZ-RN-YBW-33V, NHD-0208AZ-RN-YBW, NHD-0208BZ-RN-YBW-33V, SCB721001, NHD-0208AZ-FL-YBW, NHD-0208BZ-FL-YBW, VI-602-DP-RC-S, VI-602-DP-FC-S, NHD-0208BZ-FSW-GBW-33V3, NHD-C0216CU-FSW-GBW-3V3.
Kopen Parallax Inc. 27977 bij ons, bespaar tijd en geld.