| Fabrikant Onderdeelnummer | 27J150 |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 25390 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 150 OHM 7W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 27J150.pdf |
| Onderdeel nummer | 27J150 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 150 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 7W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | Flame Retardant Coating, Safety |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±30ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.394" Dia x 1.264" L (10.00mm x 32.10mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 27J150 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 27J150, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 27J150, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 27J150, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals RW1S0CKR025FE, RW1S0CKR025DE, TDH35P200RJE, TDH35P15R0JE, TDH35PR500JE, TDH35PR200JE, TDH35PR360JE, TDH35PR100JE, HVC0402T1004JET, RW5S0FA4K70JE FMP-50FR-52-5K9, FMP-50FR-52-604K, FMP-50FR-52-604R, FMP-50FR-52-60K4, FMP-50FR-52-60R4, FMP-50FR-52-619K, FMP-50FR-52-619R, FMP-50FR-52-61K9, FMP-50FR-52-61R9, FMP-50FR-52-620K.
Kopen Ohmite 27J150 bij ons, bespaar tijd en geld.