| Fabrikant Onderdeelnummer | 2800909 |
|---|---|
| Fabrikant | Phoenix Contact |
| product categorie | Stroomonderbrekers |
| beschikbare kwaliteit | 33090 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CIR BRKR SOLID STATE 2A 24VDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 2800909.pdf |
| Onderdeel nummer | 2800909 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Breaker Type | Solid State |
| Huidige score | 2A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Voltage Rating - DC | 24V |
| Aantal Polen | 1 |
| Actuator Type | - |
| Verlichting | - |
| Verlichtingsspanning (Nominaal) | - |
| Montage type | Holder |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 2800909 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 2800909, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 2800909, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 2800909, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Phoenix Contact alle reeksen Stroomonderbrekers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Phoenix Contact en Stroomonderbrekers van ons. Zoals 2907639, 2907562, 2907646, 0902098, 0902069, 0902137, 0902111, 2907667, 2907654, 2907665 R41-0..S01010158, R41-0..S01012909, R41-1RE..00355798, R41-1RE..00355801, R41-1RE..00355836, R41-1RE..S00269247, R41-1RE..S00269255, R41-1RE..S00269263, R41-1RE..S00269271, R41-1RE..S00269298.
Kopen Phoenix Contact 2800909 bij ons, bespaar tijd en geld.