| Fabrikant Onderdeelnummer | 28015 |
|---|---|
| Fabrikant | Parallax Inc. |
| product categorie | Ultrasone ontvangers, zenders |
| beschikbare kwaliteit | 101480 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SENSOR DISTANCE ULTRASONPING |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 28015.pdf |
| Onderdeel nummer | 28015 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Frequentie | 40kHz |
| Voltage - beoordeeld | 5V |
| Stralingshoek | - |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 28015 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 28015, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 28015, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 28015, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Parallax Inc. alle reeksen Ultrasone ontvangers, zenders componenten. U kunt ook andere delen kopen van Parallax Inc. en Ultrasone ontvangers, zenders van ons. Zoals BS2-IC, BS2PE, BS2I-IC, BS2E-IC, BS2SX-IC, JS1-IC, 28020, 30064, P8X32A-Q44, P8X32A-D40 US-4112, MB1030-000, MB1013-000, MB1340-000, MB1240-000, MB1242-000, MB7139-100, MB7062-200, MB7070-100, MB7040-300.
Kopen Parallax Inc. 28015 bij ons, bespaar tijd en geld.