| Fabrikant Onderdeelnummer | 2837 |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Zekeringhouders |
| beschikbare kwaliteit | 189540 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE BLOCK CART 600V CHASS MNT |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 2837.pdf |
| Onderdeel nummer | 2837 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type fusehouder | Block |
| Type zekering | Cartridge |
| Voor gebruik met / gerelateerde producten | KAZ |
| Fuse Size | 0.406" Dia x 2" L (10.3mm x 50.8mm) |
| Aantal circuits | 2 |
| Spanning | 600V |
| Huidige score | - |
| Montage type | Chassis Mount |
| oriëntering | - |
| Beëindigingsstijl | Screw Terminal |
| Contactmateriaal | - |
| Neem contact op met Finish | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 2837 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 2837, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 2837, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 2837, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Zekeringhouders componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Zekeringhouders van ons. Zoals PHB-5R0H155-R, TV1325-3R0156-R, PM-5R0V305-R, PHB-5R0H505-R, PHV-5R4H255-R, HV1860-2R7107-R, TV1635-3R0356-R, TV1840-3R0606-R, PHV-5R4H505-R, XB3560-2R5407-R FHAC0002LXN, 03453LS2HXNP, FX0457, 03450621H, 03450623H, 85300001009, FX0462, 04980921GXM5, BK/HBV-I-R, FX0385.
Kopen Eaton 2837 bij ons, bespaar tijd en geld.