| Fabrikant Onderdeelnummer | 2907655 |
|---|---|
| Fabrikant | Phoenix Contact |
| product categorie | Stroomonderbrekers |
| beschikbare kwaliteit | 119090 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CIR BRKR 5A 480VAC 125VDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 2907655.pdf |
| Onderdeel nummer | 2907655 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Breaker Type | Thermal Magnetic |
| Huidige score | 5A |
| Voltage Rating - AC | 480V |
| Voltage Rating - DC | 125V |
| Aantal Polen | 2 |
| Actuator Type | Lever |
| Verlichting | - |
| Verlichtingsspanning (Nominaal) | - |
| Montage type | DIN Rail |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 2907655 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 2907655, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 2907655, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 2907655, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Phoenix Contact alle reeksen Stroomonderbrekers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Phoenix Contact en Stroomonderbrekers van ons. Zoals 2920036, 0916589, 0901028, 2920023, 2920531, 2907993, 2801481, 2801482, 0913317, 2907999 W58-XB1A4A-18, 1658-G41-09-P10-055800-30A, 1658-G41-00-P10-055800-30A, W54-XA1C99C10-40, W58-XB1A15B-10, 1658-G41-04-S80-055810-20A, 1658-G41-04-S80-055800-20A, 1658-G41-04-S80-055800-25A, 1658-G41-02-S80-30A, 1658-G41-04-S80-055843-25A.
Kopen Phoenix Contact 2907655 bij ons, bespaar tijd en geld.