| Fabrikant Onderdeelnummer | 2907682 |
|---|---|
| Fabrikant | Phoenix Contact |
| product categorie | Stroomonderbrekers |
| beschikbare kwaliteit | 83770 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CIR BRKR 7A 480VAC 125VDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 2907682.pdf |
| Onderdeel nummer | 2907682 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Breaker Type | Thermal Magnetic |
| Huidige score | 7A |
| Voltage Rating - AC | 480V |
| Voltage Rating - DC | 125V |
| Aantal Polen | 3 |
| Actuator Type | Lever |
| Verlichting | - |
| Verlichtingsspanning (Nominaal) | - |
| Montage type | DIN Rail |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 2907682 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 2907682, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 2907682, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 2907682, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Phoenix Contact alle reeksen Stroomonderbrekers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Phoenix Contact en Stroomonderbrekers van ons. Zoals 2800909, 2800912, 2800927, 2800914, 2905799, 2905800, 2905801, 2905802, 2905803, 2905804 W68-X2Q110-25V, 2907615, 4420.067, 4420.0719, 3D60UM, 3D50UM, W68-X2Q110-10, T21-4-12.5A-01-31A-V, IEG1-1REC5-69-.100-21-V, IEG1-1REC4-61-.050-91-V.
Kopen Phoenix Contact 2907682 bij ons, bespaar tijd en geld.