| Fabrikant Onderdeelnummer | 2908366 |
|---|---|
| Fabrikant | Phoenix Contact |
| product categorie | zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 134250 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE NOMINAL CURRENT: 25 A LENGT |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 2908366.pdf |
| Onderdeel nummer | 2908366 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Automotive |
| Huidige score | 25A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Voltage Rating - DC | 32V |
| Reactietijd | - |
| Pakket / koffer | Blade, ATO/ATC |
| Montage type | Holder |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | - |
| Smelten I²t | - |
| Keurmerken | EAC |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Kleur | - |
| Grootte / afmeting | 0.752" L x 0.197" W x 0.740" H (19.10mm x 5.00mm x 18.80mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 2908366 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 2908366, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 2908366, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 2908366, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Phoenix Contact alle reeksen zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Phoenix Contact en zekeringen van ons. Zoals 2801014, 2801305, 2908226, 2856139, 2839402, 2839415, 2908220, 3032075, 2907998, 2803137 SF-2410FP500W-2, SF-2410FP050W-2, SF-2410FP063W-2, SF-2410FP700W-2, 39601250000, 0603SFP150F/32-2, SR-5-3.15A-AP, SR-5-2A-AP, SR-5-1A-AP, SR-5-1.25A-AP.
Kopen Phoenix Contact 2908366 bij ons, bespaar tijd en geld.