| Fabrikant Onderdeelnummer | 3000762 |
|---|---|
| Fabrikant | Phoenix Contact |
| product categorie | Stroomonderbrekers |
| beschikbare kwaliteit | 87260 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CIR BRKR SOLID STATE 3A 12VDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 3000762.pdf |
| Onderdeel nummer | 3000762 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Breaker Type | Solid State |
| Huidige score | 3A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Voltage Rating - DC | 12V |
| Aantal Polen | 1 |
| Actuator Type | Slide Switch |
| Verlichting | - |
| Verlichtingsspanning (Nominaal) | - |
| Montage type | DIN Rail |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 3000762 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 3000762, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 3000762, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 3000762, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Phoenix Contact alle reeksen Stroomonderbrekers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Phoenix Contact en Stroomonderbrekers van ons. Zoals 0902292, 0902234, 0902166, 0915852, 914280, 0915674, 0915784, 0915810, 0915797, 0915645 1170-22-7.5A, 1170-22-8A, 1C35DL, 1C40DL, 1C50DL, 1C60DL, 1C63DL, 1D35DL, 1D40DL, 1D50DL.
Kopen Phoenix Contact 3000762 bij ons, bespaar tijd en geld.