| Fabrikant Onderdeelnummer | 3003308 |
|---|---|
| Fabrikant | Wurth Electronics Inc. |
| product categorie | RFI en EMI - Afschermende en absorberende materialen |
| beschikbare kwaliteit | 178750 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | TAPE COPPER 8MMX3M |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 3003308.pdf |
| Onderdeel nummer | 3003308 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Shielding Tape |
| Vorm | - |
| Lengte | 108.268' (33.00m) |
| Breedte | 0.315" (8.00mm) |
| Dikte - Overall | 0.003" (0.07mm) |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ 80°C |
| Adhesive | Conductive, Single Sided |
| Materiaal | Copper Foil |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 3003308 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 3003308, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 3003308, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 3003308, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Wurth Electronics Inc. alle reeksen RFI en EMI - Afschermende en absorberende materialen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Wurth Electronics Inc. en RFI en EMI - Afschermende en absorberende materialen van ons. Zoals 890324022017CS, 890334024002, 890324025027CS, 890324023028CS, 890334024003, 890334025039, 890334024005CS, 890324026027CS, 890334027012CS, 890334027012 374006, AB5020SHF-210X297, 1194 X 1", 46W5E03020.NN00, AB7020HF, 46X7501320.NN00, 46X7401320.NN00, 46X7502520.NN00, 46X7402520.NN00, 3013308A.
Kopen Wurth Electronics Inc. 3003308 bij ons, bespaar tijd en geld.