| Fabrikant Onderdeelnummer | 30VB6 |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity Corcom Filters |
| product categorie | Power Line-filtermodules |
| beschikbare kwaliteit | 78210 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 30VB6.pdf |
| Onderdeel nummer | 30VB6 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Filter Type | Single Phase |
| Configuratie | Single Stage |
| Voltage - Nominaal DC | - |
| Voltage - Nominale AC | 250V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground / Neutral) | - |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase) | - |
| Actueel | 30A |
| Frequentie - Bedrijf | 50/60Hz |
| toepassingen | General Purpose |
| Keurmerken | CSA, UR, VDE |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C ~ 40°C |
| Montage type | Chassis Mount |
| Beëindigingsstijl | Threaded Post (8-32) |
| Inductie | 690µH |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 30VB6 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 30VB6, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 30VB6, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 30VB6, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity Corcom Filters alle reeksen Power Line-filtermodules componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity Corcom Filters en Power Line-filtermodules van ons. Zoals W28-XQ1B-10, W28-XTBB-15, W28-XQ1B-8, W28-XQ1A-14, W28-XT1A-4, W54-XB2A99C10-25, W58-XA6A4A-3, W58-XC1A4A-16, W58-XC4C12A-4, W58-XB1A4A-1.50 FN258L-180-40, FN3311-600-99-C16-R55, 250APH12L, FN3270H-400-99, FN3359-180-28, FN3310-1000-99-R5, 600APS12L, FN3280H-200-40, FN3359-250-28, FN2210-2300-99-R5.
Kopen TE Connectivity Corcom Filters 30VB6 bij ons, bespaar tijd en geld.