| Fabrikant Onderdeelnummer | 3521 |
|---|---|
| Fabrikant | Keystone Electronics |
| product categorie | Zekeringhouders |
| beschikbare kwaliteit | 146660 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE CLIP CARTRIDGE 10A PCB |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 3521.pdf |
| Onderdeel nummer | 3521 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type fusehouder | Clip |
| Type zekering | Cartridge |
| Voor gebruik met / gerelateerde producten | 5mm Dia |
| Fuse Size | 5mm Dia |
| Aantal circuits | 1 |
| Spanning | - |
| Huidige score | 15A |
| Montage type | PCB |
| oriëntering | Horizontal |
| Beëindigingsstijl | PC Pin |
| Contactmateriaal | Brass |
| Neem contact op met Finish | Tin |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 3521 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 3521, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 3521, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 3521, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Keystone Electronics alle reeksen Zekeringhouders componenten. U kunt ook andere delen kopen van Keystone Electronics en Zekeringhouders van ons. Zoals 3555-2, 3576, 3522, 3519, 3520, 3586, 3577, 3530, 3512, 3531 3587-20, 0751.0501, BK/1A1120-05, BK/HTC-60M, BK/S-8101-1, 0031.1673, 0031.1801, 0031.1653, 0031.3573, BK/S-8102-1-R.
Kopen Keystone Electronics 3521 bij ons, bespaar tijd en geld.