| Fabrikant Onderdeelnummer | 352227RJT |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity Passive Product |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 32790 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 27 OHM 5% 3W 2512 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 352227RJT.pdf |
| Onderdeel nummer | 352227RJT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 27 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 3W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 2512 (6432 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 352227RJT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 352227RJT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 352227RJT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 352227RJT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity Passive Product alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity Passive Product en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals 2176094-6, RP73PF1J1K13BTDF, RP73PF1J23R2BTDF, 9-2176088-5, RP73PF1J78R7BTDF, 6-2176088-1, 1-2176089-2, 2176092-5, RP73PF1J825RBTDF, RP73PF2A1K5BTDF RMCF0805FT649K, CRCW120625K5FKEA, CR0402-FX-49R9GLF, RC0603F162CS, RMCF0603FT210R, CRCW0805910KFKEA, RC0402FR-0731R6L, CRCW080515R8FKEA, ERJ-1GEF22R1C, AC0603FR-071K21L.
Kopen TE Connectivity Passive Product 352227RJT bij ons, bespaar tijd en geld.