| Fabrikant Onderdeelnummer | 3522330RJT |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity Passive Product |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 146390 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 330 OHM 5% 3W 2512 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 3522330RJT.pdf |
| Onderdeel nummer | 3522330RJT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 330 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 3W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 2512 (6432 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 3522330RJT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 3522330RJT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 3522330RJT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 3522330RJT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity Passive Product alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity Passive Product en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CPF0603B24RE1, CPF0805B47KE1, CPF0805B620KE1, CPF0603B2K4E1, CPF0805B18KE1, CPF0402B100RE, CPF0402B110KE, CPF0402B200RE, CPF0402B1K27E, CPF0402B150KE RC0201FR-075K6L, CRCW0805348KFKEA, RC0805JR-072K2L, ERJ-1GEF2613C, MCR03ERTF5621, RC1005F1020CS, CRCW08058K45FKEA, RC0603FR-0718K7L, RC1608J205CS, MCR10ERTF60R4.
Kopen TE Connectivity Passive Product 3522330RJT bij ons, bespaar tijd en geld.