| Fabrikant Onderdeelnummer | 35225K1FT |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity Passive Product |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 188780 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 5.1K OHM 1% 3W 2512 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 35225K1FT.pdf |
| Onderdeel nummer | 35225K1FT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 5.1 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 3W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 2512 (6432 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 35225K1FT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 35225K1FT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 35225K1FT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 35225K1FT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity Passive Product alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity Passive Product en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals 6-1879057-7, 6-1879057-9, 7-1879057-5, 1879058-8, 3-1879058-0, 8-1879058-5, 8-1879058-6, 8-1879058-7, 8-1879058-8, 8-1879058-9 RT0603FRE0795R3L, RT0603FRE07976RL, RT0603FRE0797K6L, RT0603FRE0797R6L, RT0603FRE079K09L, RT0603FRE079K1L, RT0603FRE079K31L, RT0603FRE079K53L, RT0603FRE079K76L, RT0603FRE071K08L.
Kopen TE Connectivity Passive Product 35225K1FT bij ons, bespaar tijd en geld.