| Fabrikant Onderdeelnummer | 35226M8JT |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity Passive Product |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 46010 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 6.8M OHM 5% 3W 2512 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 35226M8JT.pdf |
| Onderdeel nummer | 35226M8JT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 6.8 MOhms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 3W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 2512 (6432 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 35226M8JT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 35226M8JT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 35226M8JT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 35226M8JT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity Passive Product alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity Passive Product en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CRG0805J1R2, CRG0805J6M8, CRG0805J1R8, CRG0805J1K2, CRG0805J2K2, CRG0805J5M6, CRG0805J3R9, CRG0805J15K, CRG0805J2K7, CRG0805J13R TNPW08058K25BEEA, CRCW201017R4FKEFHP, CRCW20101K37FKEFHP, TNPW080524K9BEEA, CRCW2010120RFKEFHP, CRCW2010787RFKEFHP, CRCW201019R6FKEFHP, ERJ-1TNF51R0U, ERJ-6BWFR022V, TNPW08053K90BEEA.
Kopen TE Connectivity Passive Product 35226M8JT bij ons, bespaar tijd en geld.