| Fabrikant Onderdeelnummer | 3SB 2.5-R |
|---|---|
| Fabrikant | Bel Fuse Inc. |
| product categorie | zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 13360 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE GLASS 2.5A 250VAC 3AB 3AG |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 3SB 2.5-R.pdf |
| Onderdeel nummer | 3SB 2.5-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge, Glass |
| Huidige score | 2.5A |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Voltage Rating - DC | - |
| Reactietijd | Slow |
| Pakket / koffer | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Montage type | Holder |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 200A |
| Smelten I²t | 94 |
| Keurmerken | CE, CSA, cULus, PSE |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Kleur | - |
| Grootte / afmeting | 0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 3SB 2.5-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 3SB 2.5-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 3SB 2.5-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 3SB 2.5-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bel Fuse Inc. alle reeksen zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bel Fuse Inc. en zekeringen van ons. Zoals UMTS 5, 3AG 375-R, 3AG 250-R, 3SB 375-R, 3SB 1.6-R, 5ETP 3.15-R, 5MTP 3-R, MRT 4-BULK-SHORT, 5TTP 5-R, MJS 100-R 0230006.HXP, 0230004.HXP, 031302.8HXP, 0235003.MXEP, 03131.25HXP, 0314.375HXP, BK/ABC-7-R, BK/MDL-6/10-R, BK/ATC-35, 0217.315MXP.
Kopen Bel Fuse Inc. 3SB 2.5-R bij ons, bespaar tijd en geld.