| Fabrikant Onderdeelnummer | 40015000000 |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 128950 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC RAD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 40015000000.pdf |
| Onderdeel nummer | 40015000000 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Huidige score | 5A |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Voltage Rating - DC | - |
| Reactietijd | Slow |
| Pakket / koffer | Radial, Box |
| Montage type | Through Hole |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 130A |
| Smelten I²t | 216.5 |
| Keurmerken | CQC, cULus, KC, PSE/JET, VDE |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Kleur | - |
| Grootte / afmeting | 0.335" L x 0.157" W x 0.315" H (8.50mm x 4.00mm x 8.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 40015000000 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 40015000000, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 40015000000, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 40015000000, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en zekeringen van ons. Zoals V10E385, V10E420, V10E460, V10E510, V10E550, V10E625, V120MLA1210WA, V120ZA05, V120ZA1, V120ZA20 3061305, 0273.250H, 0273.500H, 0322030.HXP, 0273.400H, 0273003.H, 0273.050H, BK/GBB-30-R, BK/GBB-2-R, BK/GBB-8-R.
Kopen Littelfuse Inc. 40015000000 bij ons, bespaar tijd en geld.