| Fabrikant Onderdeelnummer | 400429 |
|---|---|
| Fabrikant | Bergquist |
| product categorie | Overlays met touchscreen |
| beschikbare kwaliteit | 118920 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.39" |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 400429.pdf |
| Onderdeel nummer | 400429 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Lengte | 8.39" (213.11mm) |
| Breedte | 0.06" (1.6mm) |
| Hoogte | 6.30" (160.02mm) |
| Interface | 4-Wire |
| Type | Resistive |
| Diagonale schermgrootte | 10.39" (263.96mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 400429 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 400429, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 400429, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 400429, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bergquist alle reeksen Overlays met touchscreen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bergquist en Overlays met touchscreen van ons. Zoals 400201-02, 400211-02, 400229-03, 400225-01, 400384, 400403, 400404, 400395, 400399, 400401 98000335053, FIT0478, 98000329163, FTAS00-121AS4, FTAS00-57AS4, 17-8921-203, FTAS00-84AS4, FTAS00-104A5, FTAS00-104AS4, FTAS00-121A5.
Kopen Bergquist 400429 bij ons, bespaar tijd en geld.