| Fabrikant Onderdeelnummer | 400DMQ045 |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Semiconductor Diodes Division |
| product categorie | Diodes - Gelijkrichters - Arrays |
| beschikbare kwaliteit | 85950 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE MODULE 45V 400A TO244AB |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 400DMQ045.pdf |
| Onderdeel nummer | 400DMQ045 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Diode configuratie | 1 Pair Series Connection |
| Diode Type | Schottky |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 45V |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 400A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 730mV @ 400A |
| Snelheid | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | - |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 20mA @ 45V |
| Bedrijfstemperatuur - knooppunt | -55°C ~ 150°C |
| Montage type | Chassis Mount |
| Pakket / koffer | TO-244AB |
| Apparaatpakket leverancier | TO-244AB |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 400DMQ045 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 400DMQ045, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 400DMQ045, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 400DMQ045, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Semiconductor Diodes Division alle reeksen Diodes - Gelijkrichters - Arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Semiconductor Diodes Division en Diodes - Gelijkrichters - Arrays van ons. Zoals VJ1206Y102MXBAR, VJ0603A222JXJPW1BC, VJ0603A222JXQPW1BC, VJ0603A222KXJPW1BC, VJ0603Y103MXJAC, VJ0603Y333MXJAC, VJ0805V103MXAPW1BC, VJ0805V103MXJPW1BC, VJ0805V103MXQPW1BC, VJ0805V103MXXPW1BC MBRF20100CT C0G, MBR10L60CTG, UG1008GHC0G, MBRF30L45CTG, TSF10H45C C0G, TSF10H60C C0G, TSF20U80C C0G, NTSJ20U100CTG, MBRP1545NTU, TSI30H100CW C0G.
Kopen Vishay Semiconductor Diodes Division 400DMQ045 bij ons, bespaar tijd en geld.