| Fabrikant Onderdeelnummer | 40600 |
|---|---|
| Fabrikant | Anaren |
| product categorie | RF Power Dividers / Splitters |
| beschikbare kwaliteit | 182820 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | 4WAY COMB/DIV 965MHZ-1.565GHZ |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 40600.pdf |
| Onderdeel nummer | 40600 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Invoegverlies | 0.6dB |
| Frequentie | 965MHz ~ 1.565GHz |
| bestek | Isolation (Min) 20dB |
| Grootte / afmeting | 3.000" L x 0.900" W x 0.110" H (76.20mm x 22.86mm x 2.79mm) |
| Pakket / koffer | Module |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 40600 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 40600, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 40600, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 40600, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Anaren alle reeksen RF Power Dividers / Splitters componenten. U kunt ook andere delen kopen van Anaren en RF Power Dividers / Splitters van ons. Zoals 100NXXAF, G450N50W4, 150-50TG, 100-50TW, 375375-6X50-2, 100N50TW, 60N50TP, 60N50TPC, 60N50TPR, 150-100RL PD6080J5050S2HF, PD0922J7575D2HF, PD2328J5050S2HF, PD4859J5050S2HF, PD1722J5050D2HF, EHF-FD1503, 1575CH15A0030E, MAPD-009918-C209C0, MAPD-011007, ADA4304-3ACPZ-R7.
Kopen Anaren 40600 bij ons, bespaar tijd en geld.