| Fabrikant Onderdeelnummer | 40EPF10 |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Semiconductor Diodes Division |
| product categorie | Diodes - Gelijkrichters - Single |
| beschikbare kwaliteit | 71970 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE GEN PURP 1KV 40A TO247AC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 40EPF10.pdf |
| Onderdeel nummer | 40EPF10 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Diode Type | Standard |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 1000V |
| Current - Average Rectified (Io) | 40A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.4V @ 40A |
| Snelheid | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 450ns |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 100µA @ 1000V |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-247-2 |
| Apparaatpakket leverancier | TO-247AC Modified |
| Bedrijfstemperatuur - knooppunt | -40°C ~ 150°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 40EPF10 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 40EPF10, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 40EPF10, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 40EPF10, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Semiconductor Diodes Division alle reeksen Diodes - Gelijkrichters - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Semiconductor Diodes Division en Diodes - Gelijkrichters - Single van ons. Zoals GA0603A151GXAAC31G, GA0603A151GXBAC31G, GA0603A181GXAAC31G, GA0603A181GXBAC31G, VJ1206Y102KXCAB, VJ0603Y472JXXAC, VJ0603H123JXAAC, VJ0603H222JXAAC, VJ0603H272JXAAC, VJ0603H332JXAAC BAT46ZFILM, 1N4007G-T, DL4007-13-F, BAV3004W-7-F, BAT54J,115, NRVTS260ESFT1G, MSE1PJ-M3/89A, MBR0520L, NSR1020MW2T1G, CUS10S30,H3F.
Kopen Vishay Semiconductor Diodes Division 40EPF10 bij ons, bespaar tijd en geld.