| Fabrikant Onderdeelnummer | 40F30K |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 28190 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 30K OHM 10W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 40F30K.pdf |
| Onderdeel nummer | 40F30K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 30 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 10W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.406" Dia x 1.902" L (10.30mm x 48.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 40F30K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 40F30K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 40F30K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 40F30K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals WNB560FET, WNA5R0FET, WNB75RFET, WNCR10FET, WNA25RFET, WNDR10FET, WNE5K0FET, WNE10RFET, WNER10FET, WNE10KFET MBA02040C1914FRP00, MBA02040C1964FRP00, MBA02040C1005FCT00, MBA02040C1074FCT00, MBA02040C1104FCT00, MBA02040C1134FCT00, MBA02040C1154FCT00, MBA02040C1184FCT00, MBA02040C1204FCT00, MBA02040C1214FCT00.
Kopen Ohmite 40F30K bij ons, bespaar tijd en geld.