| Fabrikant Onderdeelnummer | 40F40RE |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 78110 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 40 OHM 10W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 40F40RE.pdf |
| Onderdeel nummer | 40F40RE |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 40 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 10W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.406" Dia x 1.902" L (10.30mm x 48.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 40F40RE |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 40F40RE, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 40F40RE, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 40F40RE, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals 20J8K2E, 25J22KE, TNP10SC12R0FE, TNP10SA1R50FE, TNP10SC50R0FE, TNP10SC200RFE, TNP10SC25R0FE, TNP10SC20R0FE, AP836 150R J, AP836 15R J RNC60H1002FSRE6, RNC60H2001FSRE6, RNC60H2000FSRE6, RNC60H1001FSRE6, RNC60H2002FSRE6, PAC500003901FAC000, PAC500001509FAC000, PAC500007501FAC000, PAC500002701FAC000, PAC500003309FAC000.
Kopen Ohmite 40F40RE bij ons, bespaar tijd en geld.