| Fabrikant Onderdeelnummer | 40F56RE |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 162540 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 56 OHM 10W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 40F56RE.pdf |
| Onderdeel nummer | 40F56RE |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 56 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 10W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.406" Dia x 1.902" L (10.30mm x 48.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 40F56RE |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 40F56RE, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 40F56RE, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 40F56RE, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals TCH35P10K0JE, TCH35P33R0JE, TCH35P1R00JE, MOX-400231006FE, B20J10KE, MOX-400231007FE, 13FPR100E, 14FPR100E, AP101 2R2 J, AP101 3R9 J MFR25SFTF52-3K48, MFR25SFTF52-3K57, MFR25SFTF52-3K6, MFR25SFTF52-3K65, MFR25SFTF52-3K74, MFR25SFTF52-3K83, MFR25SFTF52-3K9, MFR25SFTF52-3K92, MFR25SFTF52-402K, MFR25SFTF52-402R.
Kopen Ohmite 40F56RE bij ons, bespaar tijd en geld.