| Fabrikant Onderdeelnummer | 40F8K0 |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 170900 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 8K OHM 10W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 40F8K0.pdf |
| Onderdeel nummer | 40F8K0 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 8 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 10W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.406" Dia x 1.902" L (10.30mm x 48.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 40F8K0 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 40F8K0, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 40F8K0, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 40F8K0, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals LVT12R0030GER, LVT06R0050FER, LVT06R0100FER, LVT06R0150FER, LVT06R0200FER, FCSL20R010FER, FCSL20R015FER, FCSL20R020FER, FCSL20R025FER, FCSL20R030FER MBB02070C3834FCT00, MBB02070C3838FCT00, MBB02070C3924FCT00, MBB02070C4028FRP00, MBB02070C4078FRP00, MBB02070C4228FCT00, MBB02070C4324FCT00, MBB02070C4328FCT00, MBB02070C4428FCT00, MBB02070C4644FCT00.
Kopen Ohmite 40F8K0 bij ons, bespaar tijd en geld.