| Fabrikant Onderdeelnummer | 40FR40E |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 49320 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.4 OHM 10W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 40FR40E.pdf |
| Onderdeel nummer | 40FR40E |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 400 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 10W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±90ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.406" Dia x 1.902" L (10.30mm x 48.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 40FR40E |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 40FR40E, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 40FR40E, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 40FR40E, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals 45J5K0E, 25J680E, 45J10RE, 45F6K0E, 43JR10E, 43JR15E, 43JR30E, 25J15RE, 40J680E, 43F2K0E MF0207FRE52-4R02, MF0207FRE52-4R12, MF0207FRE52-4R22, MF0207FRE52-4R3, MF0207FRE52-4R32, MF0207FRE52-4R42, MF0207FRE52-4R53, MF0207FRE52-4R64, MF0207FRE52-4R7, MF0207FRE52-4R75.
Kopen Ohmite 40FR40E bij ons, bespaar tijd en geld.