| Fabrikant Onderdeelnummer | 40J250 |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 66450 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 250 OHM 10W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 40J250.pdf |
| Onderdeel nummer | 40J250 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 250 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 10W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.406" Dia x 1.902" L (10.30mm x 48.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 40J250 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 40J250, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 40J250, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 40J250, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals OY102KE, OY223KE, OY221KE, OY333KE, OY471KE, OY271KE, OY153KE, OY681KE, MOX200001006JE, 14AFR047E MFR50SDRE52-2K74, MFR50SDRE52-2K8, MFR50SDRE52-2K87, MFR50SDRE52-2K94, MFR50SDRE52-2M21, MFR50SDRE52-2M64, MFR50SDRE52-301K, MFR50SDRE52-301R, MFR50SDRE52-309K, MFR50SDRE52-309R.
Kopen Ohmite 40J250 bij ons, bespaar tijd en geld.