| Fabrikant Onderdeelnummer | 40J30R |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 144540 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 30 OHM 10W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 40J30R.pdf |
| Onderdeel nummer | 40J30R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 30 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 10W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.406" Dia x 1.902" L (10.30mm x 48.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 40J30R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 40J30R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 40J30R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 40J30R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals WNCR10FET, WNA25RFET, WNDR10FET, WNE5K0FET, WNE10RFET, WNER10FET, WNE10KFET, WHB2K5FET, WHA250FET, TWW10J8R2E RNF18FTD1R15, RNF18FTD1R18, RNF18FTD1M10, RNF18FTD1R21, RNF18FTD1M21, RNF18FTD1R24, RNF18FTD1M24, RNF18FTD1R27, RNF18FTD1M20, RNF18FTD1R30.
Kopen Ohmite 40J30R bij ons, bespaar tijd en geld.