| Fabrikant Onderdeelnummer | 40JR15 |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 149630 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.15 OHM 10W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 40JR15.pdf |
| Onderdeel nummer | 40JR15 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 150 mOhms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 10W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±90ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.406" Dia x 1.902" L (10.30mm x 48.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 40JR15 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 40JR15, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 40JR15, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 40JR15, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals OY124KE, OY684KE, 35J22RE, OY274KE, OY564KE, OY224KE, 43J10KE, 40J10RE, 40J5R0E, 42J4R0E RNMF12FTD17K8, RNMF12FTD178R, RNMF12FTD178K, RNMF12FTD18K2, RNMF12FTD182K, RNMF12FTD187R, RNMF12FTD19K1, RNMF12FTD1M00, RNMF12FTD2K05, RNMF12FTD2K10.
Kopen Ohmite 40JR15 bij ons, bespaar tijd en geld.