| Fabrikant Onderdeelnummer | 42013000000 |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 474339 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE BOARD MOUNT 3A 125VAC 80VDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 42013000000.pdf |
| Onderdeel nummer | 42013000000 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type zekering | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Huidige score | 3A |
| Voltage Rating - AC | 125V |
| Voltage Rating - DC | 80V |
| Reactietijd | Slow |
| Pakket / koffer | 2410 (6125 Metric) |
| Montage type | Surface Mount |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 35A AC, 50A DC |
| Smelten I²t | 11 |
| Keurmerken | cURus |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Kleur | - |
| Grootte / afmeting | 0.240" L x 0.109" W x 0.109" H (6.10mm x 2.77mm x 2.77mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 42013000000 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 42013000000, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 42013000000, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 42013000000, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en zekeringen van ons. Zoals V575LU80B, V575PA80A, V575PA80C, V5.5MLA0603WA, V5.5MLA0603WH, V5.5MLA0603WT, V5.5MLA0805LWA, V5.5MLA0805LWH, V5.5MLA0805WA, V5.5MLA0805WH 3413.0224.22, CB61F4A-TR1, CB61F2A-TR1, 3413.0219.22, 3413.0213.22, 3413.0222.22, 3413.0221.22, RSTA 1.25 BULK, 5TT 300-R, 5TT 125-R.
Kopen Littelfuse Inc. 42013000000 bij ons, bespaar tijd en geld.