| Fabrikant Onderdeelnummer | 42103C |
|---|---|
| Fabrikant | Murata Power Solutions Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 190310 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 10.2UH 15.4A 6 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 42103C.pdf |
| Onderdeel nummer | 42103C |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Toroidal |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 10.2µH |
| Tolerantie | ±15% |
| Huidige score | 15.4A |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 6 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | 38MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.940" L x 0.940" W (23.88mm x 23.88mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.390" (9.90mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 42103C |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 42103C, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 42103C, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 42103C, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Murata Power Solutions Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Murata Power Solutions Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals 1410460C, 60B473C, 60B474C, 60B683C, 82102C, 11R334C, 46682C, 46223C, 29104C, 13R475C CE201210-10NJ, CE201210-R10J, CE201210-15NJ, LBR2012T220K, LK16082R7K-T, LK16081R8K-T, HK160833NJ-T, HK160839NJ-T, HK16083N9S-T, HK160812NJ-T.
Kopen Murata Power Solutions Inc. 42103C bij ons, bespaar tijd en geld.