| Fabrikant Onderdeelnummer | 4222 |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan Inc. |
| product categorie | Ferrietparels en -spaanders |
| beschikbare kwaliteit | 93230 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FERRITE BEAD 54 OHM 2SMD 2LN |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 4222.pdf |
| Onderdeel nummer | 4222 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Filter Type | - |
| Aantal lijnen | 2 |
| Impedantie @ frequentie | 54 Ohms @ 100MHz |
| Huidige score (max.) | 5A |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 10 mOhm |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | 2-SMD, J-Lead |
| Montage type | Surface Mount |
| Hoogte (max) | 0.122" (3.10mm) |
| Grootte / afmeting | 0.335" L x 0.220" W (8.51mm x 5.60mm) |
| Kenmerken | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 4222 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 4222, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 4222, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 4222, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van API Delevan Inc. alle reeksen Ferrietparels en -spaanders componenten. U kunt ook andere delen kopen van API Delevan Inc. en Ferrietparels en -spaanders van ons. Zoals 2150R-34K, 2150R-36K, 2150R-38K, 2256R-34L, 2256R-35L, 2256R-36L, 2256R-37L, 2256R-38L, 2256R-39L, 2256R-40L BLM18KG260TN1D, BLM18BD601SN1D, BLM18KG471SN1D, BLM18KG121TN1D, MMZ1608A252BTA00, MPZ1608S601ATD25, BLM21PG221SN1D, MMZ2012R102AT000, MMZ2012S601AT000, BLM15PD121SN1D.
Kopen API Delevan Inc. 4222 bij ons, bespaar tijd en geld.