| Fabrikant Onderdeelnummer | 42282C-R |
|---|---|
| Fabrikant | Murata Power Solutions Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 99040 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 2.84UH 13.9A 3.5 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 42282C-R.pdf |
| Onderdeel nummer | 42282C-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Toroidal |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 2.84µH |
| Tolerantie | ±15% |
| Huidige score | 13.9A |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 3.5 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | 116MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.390" (9.90mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 42282C-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 42282C-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 42282C-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 42282C-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Murata Power Solutions Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Murata Power Solutions Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals 13R683C, 22R155C, 22R333C, 13R104C, 13R105C, 13R106C, 22R104C, 22R223C, 13R224C, 13R225C B82476B1683M100, AIUR-08-331K, PF0560.104NLT, 12RS683C, ELL-CTV680M, ELL-CTV471M, RL622-121K-RC, B82477G2102M000, NS12555T221MNV, NS12555T471MNV.
Kopen Murata Power Solutions Inc. 42282C-R bij ons, bespaar tijd en geld.