| Fabrikant Onderdeelnummer | 45F180E |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 190630 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 180 OHM 5W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 45F180E.pdf |
| Onderdeel nummer | 45F180E |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 180 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 5W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.343" Dia x 0.937" L (8.70mm x 23.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 45F180E |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 45F180E, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 45F180E, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 45F180E, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals 45FR10E, 45FR50E, 45FR15E, 45FR25E, 45FR75E, 45FR33E, 42JR30E, 42JR50E, 42JR15E, 42JR20E FMP-50FTF52-82K5, FMP-50FTF52-82R, FMP-50FTF52-82R5, FMP-50FTF52-845K, FMP-50FTF52-845R, FMP-50FTF52-84K5, FMP-50FTF52-84R5, FMP-50FTF52-866K, FMP-50FTF52-866R, FMP-50FTF52-86K6.
Kopen Ohmite 45F180E bij ons, bespaar tijd en geld.