| Fabrikant Onderdeelnummer | 45F22RE |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 59700 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 22 OHM 5W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 45F22RE.pdf |
| Onderdeel nummer | 45F22RE |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 22 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 5W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.343" Dia x 0.937" L (8.70mm x 23.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 45F22RE |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 45F22RE, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 45F22RE, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 45F22RE, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals TDH35PR360JE, TDH35PR100JE, HVC0402T1004JET, RW5S0FA4K70JE, RW5S0FA1K00JE, 602SJR00300E, RW1S0BAR010JE, RW3R0DBR050JE, RW2S0DA47R0JE, RW3R5EAR100JE CFR25SJR-52-30R, CFR25SJR-52-330K, CFR25SJR-52-330R, CFR25SJR-52-33K, CFR25SJR-52-33R, CFR25SJR-52-360K, CFR25SJR-52-360R, CFR25SJR-52-36K, CFR25SJR-52-36R, CFR25SJR-52-390K.
Kopen Ohmite 45F22RE bij ons, bespaar tijd en geld.